Když se v dnešní době porozhlédneme po takové všední vesnici či menším městě, kde převážná většina lidí žije v rodinných domech, možná se podivíme, jak malý důraz lidé kladou na pěkné poštovní schránky. Přitom dnes již není problém si za dostupnou cenu zakoupit velmi kvalitní a elegantní schránku.

Poštovní schránky jsou čímsi osamělým, co drží stráž před naším domem. Je to však také něco, co k našemu domu neoddělitelně patří a je to tedy v jistém ohledu jakási jeho vizitka. Neudělejme špatný dojem, aniž by lidé ještě vkročili do vnitřních prostor našeho obydlí. Zkusme vyhledat takové provedení, které naopak decentně doladí prostor před vchodovými dveřmi.

Schránka Musaion

Sice je dnes k dostání vše nové a v perfektní kvalitě, přece jen, a je to dobře, je zde řada lidí, kteří stále preferují věci staré, s osobitou patinou. Avšak nemusí to být věci staré a tudíž s omezenou funkčností. Mohou to být věci zcela spolehlivé, jejichž vzhled však odpovídá vkusu milce starožitností. Mezi tyto kousky patří i poštovní schránky Musaion.

Published by